top of page

UB Group

Public·121 members

[online==] Erzeni Vllaznia 2022 01.09.2023


Soccerway Soccerway 29 tet 2022 — 29 tet 2022 Vllaznia Shkodër vs. Erzeni Shijak - 29 October 2022 - Soccerway.
KF Erzeni - KF Vllaznia, Aug 20, 2022 - Abissnet Superiore Transfermarkt Transfermarkt 20 gush 2022 — 20 gush 2022 This is the match sheet of the Abissnet Superiore game between KF Erzeni and KF Vllaznia on Aug 20,


[TRANSMETIM-] Erzeni Vllaznia 2022 1 shtator 2023 Winner's Circle Running Club Winner's Circle Running Club 33 minuta më parë — 33 minuta më parë [TRANSMETIM-] Erzeni Vllaznia 2022 1 shtator 2023 20 gush 2022 — 20/08/2022 Erzeni e ka nisur me një fitore minimale 1-0 ndaj


KF Erzeni Shijak vs Vllaznia Shkoder:: Kategoria Superiore 2023/2024:: Match Events:: soccerzz. comKF Erzeni Shijak and Vllaznia Shkoder face each other this Friday at the Stadiumi Tofik Jashari for matchday 2 of the Albanian 1st league. KF Erzeni Shijak mark their 4th participation in the competition, whilst Vllaznia Shkoder go into their 33rd. After losing 1x2 in the last match against KF Tirana (Kategoria Superiore 2022/2023), KF Erzeni Shijak receive Vllaznia Shkoder, who won 1x0 against Linfield (Europe Conference League [Qual] 2023/24). Considering only the Albanian 1st league, there have been eight games played between the two teams, with 4 wins for Vllaznia Shkoder, 1 draw and 3 wins for KF Erzeni Shijak.


Flamurtari v Korabi Peshkopi LIVE 28. (Video) Gazetari sportiv, Ervin Baku, analizon ndeshjen Erzeni-Vllaznia (1-0) - Veriu SportLexoAtletikëVeriuSport - August 31, 20230Tjetër sukses i Luiza Geges. Regjistron rekord të ri kombëtar në Turneun e Zyrihut, “Diamond League”Luiza Gega vijon të shkruaj me germa të arta historinë e atletikës shqiptare. Kampionia e Europës ka tejkaluar edhe... Lexo më shumëFutbollVeriuSport - August 31, 20230Flet, Ilir Daja, strategu i sukseseve të Ballkanit që kalon për të dytin vit radhazi në grupet e Conference LeaguePas fitores së thellë 4-1 të ndeshjes së parë luajtur në “Fadil Vokrrin” e Prishtinës dhe humbjes minimale 1-0...


Vllaznia vs KF Erzeni - live score, predicted lineups and Vllaznia is playing home against KF Erzeni on Sat, Oct 29, 2022, 14:45 UTC. This is Round 10 of the Kategoria Superiore. Predicted lineups are available for


Pas pak, Erzeni-Vllaznia, java e pare e Superiores, 2022-2023 0:27Pas pak, Erzeni-Vllaznia, java e pare e Superiores, 2022-2023.Facebook · TV1 Channel - Shkodër · 20 gush


Congratulations! Registration has been successfully completed. You must be logged in to bookmark Make a new account if you don't have one yet Log in Register Close Play video Match information Manager Mirel Josa Xhevahir Kapllani Referees Enea JorgjiFourth official Teams' form going into the match Kategoria Superiore VLZ 2 - 1 BYL 21 OCT W LAÇ 1 - 1 VLZ 16 OCT D Cup 3 - 0 FLA 12 OCT 1 - 2 PAR 07 OCT L TEU 0 - 0 VLZ 30 SEP TIR 0 - 1 ERZ 22 OCT ERZ 0 - 2 KUK 17 OCT 4 - 0 TUR 0 - 0 EGN BYL 4 - 1 ERZ Last meetings 6 wins VLZ 0 draws 3 wins ERZ End Erzeni Shijak 1-0 Vllaznia Shkodër 20 AUG 2022 1st Division 18 MAY 2019 0-3 14 APR 2019 2-0 02 FEB 2019 20 OCT 2018 Compare teams VS Compare players Goalkeeper B.


KF Erzeni Shijak vs Vllaznia Shkoder - soccerzz.com After losing 1x2 in the last match against KF Tirana (Kategoria Superiore 2022/2023), KF Erzeni Shijak receive Vllaznia Shkoder, who won 1x0


Vllaznia - KF Erzeni Shijak 28.10.2023 - fscore.in 28 tet 2023 — Vllaznia - KF Erzeni Shijak score today ᐉ 28.10.2023 ᐉ Match score » fscore.in. KF Erzeni Shijak - Vllaznia (20.08.2022 | 20 Aug


Preview match KF Tirana vs KF Vllaznia, team, start time. Kategoria Superiore: -Flamurtari – Teuta -Kastrioti – Flamurtari -Flamurtari – Vllaznia -Tirana – Partizani -Besa – Apolonia -Apolonia – Elbasani -Luftëtari – Shkumbini -Luftëtari – Tirana -Apolonia – Teuta -Apolonia – Vllaznia -Luftëtari – Vllaznia Kategoria e Parë -Besëlidhja -Turbina -Tomori – Lushnja -Besëlidhja – Burreli DHJETOR 2009 (Info Arkiva 28/12/2009) Presidenti i Tiranës, Refik Halili, akuzoi presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, se “po bën një lojë jo të ndershme me klubin bardheblu.


Vllaznia Shkoder vs Erzeni 29.10.2022 - Football Overview of the football match on 29.10.2022 between Erzeni and Vllaznia Shkoder that is part of Albania Abissnet Superiore 2022/23 Regular Season


Erzeni Shijak 1-0 Vllaznia Shkoder - August 20, 2022 / Kategoria Superiore 2022/2023We've detected that you are using AdBlock Plus or some other adblocking software which is preventing the page from fully loading. We don't have any banner, Flash, animation, obnoxious sound, or popup ad. We do not implement these annoying types of ads! We need money to operate the site, and almost all of it comes from our online advertising.


Erzeni Shijak - Vllaznia, 20.08.2022 - H2H stats, results, odds 20 gush 2022 — Superliga: Erzeni Shijak - Vllaznia. Find the Erzeni Shijak v Vllaznia head-to-head record, latest results, odds comparison and


Vllaznia zhgënjen në start, Erzeni e nis me fitore rrugëtimin në SuperioreErzeni e ka nisur me një fitore minimale 1-0 ndaj Vllaznisë rrugëtimin në Superiore. Shijakasit iu gëzuan një goli në fraksionin e parë teksa në minutën e 22-të ishte Alan ai që ekzekutoi në mënyrë të saktë një goditje dënimi duke mposhtur portierin Zogovic. Por, teksa pritej reagimi i shkodranëve, vendasit ia dolën më së miri të ruanin të paprekur portën e tyre ndërsa duhet theksuar se ndeshja ishte e një ritmi të varfër dhe me shumë ndalesa duke mos arritur një nivel të kënaqshëm.


[[[hd live]**]] Vllaznia Laçi shiko live 25 maj 2023[[shikoni*]] Tirana Bylis Ballsh transmetim i drejtpërdrejtë[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË-]] Tirana Egnatia2023 | Football[Transmetim i drejtpërdrejtë##] Egnatia Laçi drejtpërdrejt lKukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 25 maj 2023 | YPNSD Group(ONLINE<<<) Vllaznia Bylis Ballsh drejtpërdrejt 01/04/2023(transmetim) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas(TV drejtpërdrejt>>) Tomori Korabi Peshkopi transmetim i dre(((SPORT TV<<<<))) Vllaznia Kastrioti_Kruje shiko live 25 sh[[transmetim][[] Teuta Durrës Erzeni shiko live 3 shkurt 2023Vllaznia Shkoder - KS Kastrioti Kruje - SporticosPerpara cuna, Fanatics kendojne edhe fitoren ata e festojne bie tupani, kenga jehon Forca TIRONA, ti je kampion Tirona Tifo Forum - Tirona Fanatics 22/12/2016 ( Vllaznia vs Tirana dhe Shtëpia e Futbollit do të jetë shtëpia e ekipit tonë kombëtar A dhe e gjithë ekipeve kombëtare të moshave për vitet në vijim, ku do të zhvillohen seancat stërvitore të Latifi ⚽ original sound Partizani Tirana is scheduled to play Vllaznia Shkodr in a match that will take place at the Partizani Stadium Head To Head - Albania - Superliga, KF Tirana vs Vllaznia Shkoder, February 12, 2023 - Football365 × Home (current) News Clubs Live Score Tables Gossip Mediawatch Liveticker mit allen Spielereignissen, Toren und Statistiken zum Spiel KF Tirana - Vllaznia Shkoder Sulmuesi madje ka debutuar me gol ndaj Teutës dhe ka luajtur 01 0 Federata Shqiptare e Basketbollit ka shtyrë me një javë aktivitetin në gjithë Shqipërinë.


[Transmetim i drejtpërdrejtë=] Partizani Tirana Teuta Durrës (TRANSMETIM<<<))) Kukësi Teuta Durrës shiko live 11 2022 00:00 Rrogozhine KF Egnatia – KF Partizani 29. 2022 00:00 Durrës KF Teuta – KFTitulli i vjershes,,.. 17' Gledamo blagu inicijativu Vojvodine, ali ekipa sa Karađorđa osim u 11' minutu nije imala ni jednu konkretnu šansu. 11' Najbolju šansu u dosadašnjem toku meča imao je Nikolić. (Video) Gazetari sportiv, Ervin Baku, analizon ndeshjen Erzeni 2:10Updated: August 21, 2022. (Video) Gazetari sportiv, Ervin Baku, analizon ndeshjen Erzeni-Vllaznia (1-0).


KF Erzeni vs KF Vllaznia » Predictions, Odds, Live Scores KF Erzeni vs KF Vllaznia ❱ 02.09.2023 ❱ Football ❱ Abissnet Superiore ✔️Free Betting Tips & Predictions ⚡ Livescore 29 Oct 2022 - Abissnet


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page